WRO-BASKET

Terminarz AKTUALIZACJA!

Sobota, 2.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:10 Diabełki – Krzyk Pterodaktyla (2 liga, gr. B)

14:20 Tar Hells 3TK – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

15:20 Hurtownia Impali – e-lastminute.pl (1 liga, gr. A)

16:30 Spark Team – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

17:50 MuchoBronx – Clinident (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 3.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 RKL – NG Engineering (1 liga, gr. A)

13:40 Together We Chill – HES (Ekstraliga)

15:20 Hasco-Lek – 4FUN (Ekstraliga)

17:00 TST Kogeneracja S.A. – Sumel.pl (Ekstraliga)

18:40 Tako – Tłuste Szczury

20:20 4basket.pl – Golden Play Group (Ekstraliga)

 

Sobota, 9.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00

14:10 Cosmodisc – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. A)

15:20 MuchoBronx – Clinident (1 liga, gr. B)

16:30 NBK – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

17:40 Krzyk Pterodaktyla – OKI Basketball Team (2 liga, gr. B)

18:50 Tar Hells 3TK – Basket Kids (1 liga, gr. A)

20:00 MKK Milicz – Bijący (2 liga, gr. A)

21:10 MamHakaNaRaka – e-lastminute.pl (1 liga, gr. A)

 

Niedziela, 10.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:10

16:20 Spark Team – Clinident (1 liga, gr. B)

17:30 Cosmodisc – Hurtownia Impali CB MamaHakaNaRaka (1 liga, gr. A)

18:40 Golden Play Group – 4FUN (Ekstraliga)

20:20 TST Kogeneracja SA – Tako (Ekstraliga)

 

Sobota, 16.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00 Diabełki – Krzyk Pterodaktyla (2 liga, gr. B)

14:10 Elektrotim S.A. – 8 Ballers (2 liga, gr. B)

15:20 VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

16:30 Moneyball – N.B.K. (2 liga, gr. A)

17:40 Tukany Chamielec Architekci – Clinident (1 liga, gr. B)

18:50 e-lastminute.pl – Tar Hells 3TK (1 liga, gr. A)

20:00 Cosmodisc – NG Engineering (1 liga, gr. A)

21:10 Spark Team – MuchoBronx (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 17.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 RKL – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. A)

13:40 e-lastminute.pl – Basket Kids (1 liga, gr. B)

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (1-8) HES – 4basket.pl

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi (2-7) TST Kogeneracja SA – Golden Play Group

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi (3-6) 4FUN – Sumel.pl

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (4-5) Tako – Tłuste Szczury

 

Sobota, 6.01.201, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00 Play-off 2 liga

14:10 Play-off 2 liga

15:20 Play-off 2 liga

16:30 Play-off 2 liga

17:40 Tar Hells 3TK – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

18:50 Berendsen Brzeg Dolny – Clinident (1 liga, gr. B)

20:00 MuchoBronx – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

21:10 Potencjał jest – Spark Team (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 7.01.201, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. B)

13:40 Basket Kids – RKL (1 liga, gr. A)

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (3-6) 4FUN – Sumel.pl

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi (2-7) TST Kogeneracja SA – Golden Play Group

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi (4-5) Tako – Tłuste Szczury

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (1-8) HES – 4basket.pl

You must be logged in to post a comment Login



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress