WRO-BASKET

Terminarz do zakończenia 35. edycji

Sobota, 6.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

14:10 Play-off 2 liga: mecz 1.2 (A2-B5)  – MKK Milicz – Krzyk Pterodaktyla

15:20 Play-off 2 liga: mecz 4.2 (A5-B2) – Monbeyball – Elektrotim S.A.

16:30 Play-off 2 liga: mecz 2.2 (A3-B4) – N.B.K. – 8Ballers

17:40 Tar Hells 3TK – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

18:50 Berendsen Brzeg Dolny – Clinident (1 liga, gr. B)

20:00 MuchoBronx – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

21:10 Potencjał jest – Spark Team (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 7.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. B)

13:40 Basket Kids – RKL (1 liga, gr. A)

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (3-6): 4FUN – Sumel.pl

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi (2-7): TST Kogeneracja S.A. – Golden Play Group

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi (4-5): Tako – Tłuste Szczury

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (1-8): HES – 4basket.pl

 

Sobota 13.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:10 Play-off 2 liga

14:20 Play-off 1 liga: mecz 1.1 (A1-B4)

15:30 Play-off 1 liga: mecz 2.1 (A2-B3)

16:40 Play-off 1 liga: mecz 3.1 (A3-B2)

17:50 Play-off 1 liga: mecz 4.1 (A4-B1)

 

Niedziela 14.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

17:10 Ekstraliga Play-out: Togheter We Chill – Hasco-Lek

18:50 Ekstraliga Półfinał

20:30 Ekstraliga Półfinał

 

Sobota 27.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

17:10 Play-off 2 liga

18:20 Play-out 1 liga

 

Niedziela 28.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:00 Play-off 1 liga: mecz 5.1 (zwycięzca 1.1 – zwycięzca 3.1)

16:10 Play-off 1 liga: mecz 6.1 (zwycięzca 2.1 – zwycięzca 4.1)

17:20 Ekstraliga Play-out: Togheter We Chill – Hasco-Lek

19:00 Ekstraliga Półfinał

20:40 Ekstraliga Półfinał

 

Niedziela 04.02.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:30 Play-off 2 liga: mecz 6.2 (A1 – zwycięzca 2.2)

14:40 Play-off 2 liga: mecz 7.2 (zwycięzca 1.2 – zwycięzca 4.2)

15:50 Play-off 2 liga: mecz 8.2 (zwycięzca 5.2 – zwycięzca 3.2)

17:00 Play-off 1 liga: mecz 7.1 (zwycięzca 5.1 – zwycięzca 6.1, wygrany uzyskuje awans do Ekstraligi)

18:10 Ekstraliga: mecz o 3. miejsce

20:00 Ekstraliga: Finał

 

 

.

You must be logged in to post a comment Login



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress